Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında paketli kurabiye ve Türkiye nin ilk endüstriyel kedidili büsküvi üretimiyle hizmet vermeye başlayan Asil Fırın, yenilikçi ve çeşitliliği ile her zaman öncü bir kurabiye üreticisi oldu.

Gelişmiş teknolojiyle ürünlerini üreten Asil Fırın, bünyesinde bulunan, alanında uzman gıda mühendisleri ve geniş kadrosuyla tüketicilerine aynı lezzet ve standartlarda, hijyenik koşullarda ürünlerini üretmektedir. Üretim esaslarında hijyeni ön planda tutan Asil Fırın; evde yapılan kurabiye lezzetinde olan ürünlerini 7/24 kesintisiz çalışarak, güçlü dağıtım ağıyla tüketicilerine tam zamanında ulaştırmaktadır.

Günlük 1 ton kapasiteden günlük 50 ton kapasiteye ulaşan Asil Fırın, 2016 yılında ise ilk Premium serisini tüketicileri ile buluşturdu. Asil fırın şu anda Sancaktepe ve Esenyurtta 2 fabrika ile hizmet vermektedir.

Vizyon

Türkiye’nin öncü kurabiye markası olarak sektöre yön vermek, inovatif ürünler geliştirerek tedarikçilerimizle ve çalışanlarımızla birlikte büyümek ve her zaman daha iyisini yapmak.

Misyon

Geleneksel tatların devamlılığına önem veren bir marka olarak, Türk damak tadının vazgeçilmezi olan, nesilden nesile aktarılan lezzetleri, ileri teknolojiyle, hijyenik koşullarla üretmek ve tüketicilerimizle buluşturmak.